В Українському гуманітарному ліцеї імені Т. Шевченка відбулося розширене засідання Піклувальної ради,  яку очолює перший Президент України Леонід Кравчук. Захід було присвячено 20-річчю створення ради та 25-річчю заснування ліцею.

Засідання відкрили Леонід Кравчук і директор навчального закладу Ганна Созоненко. Вони привітали гостей і членів Піклувальної ради з майбутньою річницею та подякували за співпрацю.

У рамках зібрання громадські та політичні діячі в особі екс-міністра України у справах сім’ї, молоді і спорту Юрія Павленка, заступника голови Київської міської державної адміністрації Ганни Старостенко, ректора Київського університету імені Б. Грінченка Віктора Огнев`юка, колишнього народного депутата України Павла Мовчана та інших обговорили майбутнє ліцею, а також його внесок в інтелектуальний розвиток нашої країни.

Крім того, в ході засідання було представлено програму святкування ювілейних річниць, яку члени Піклувальної ради пообіцяли всіляко підтримувати.

У свою чергу Ганна Старостенко висловила подяку педагогам і повідомила, що міська влада вже ініціювала звернення до Верховної Ради та Кабінету Міністрів України щодо нагородження трудового колективу Українського гуманітарного ліцею.

Ганна Созоненко наголосила на неоціненному значенні Піклувальної ради для розвитку й іміджу ліцею, адже її члени є гідними для наслідування в різних сферах громадсько-політичного життя України.

Варто зазначити, що в картинній галереї ліцею відбулося відкриття виставки видатного художника Олександра Дубовика – представника сучасного мистецтва. Роботи митця з успіхом експонуються в кращих музеях і галереях не лише в Україні, а й за кордоном.

 Освітній портал “Педагогічна преса”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Коментарі закриті.