Відповідно до Положення про конкурсний відбір проектів підручників для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 25 грудня 2015 року № 1361 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 січня 2016 року за  № 59/28189,  9,10 та 11 лютого відбудеться ONLINE-інструктаж експертів у регіонах щодо здійснення експертизи проектів підручників для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

Трансляцію здійснюватиме Освітній портал “Педагогічна преса”.
Експерти та всі зацікавлені можуть долучитись до перегляду трансляції на цій сторінці.

УВАГА! Трансляція першого дня відбувалася з перервами.
Були проблеми з інтернетом у МОН.

Початок інструктажу 09 лютого 2016 року о 14:00.

Проекти підручників для учнів 8 класу. ONLINE-інструктаж експертів. День другий.

Проекти підручників для учнів 8 класу. ONLINE-інструктаж експертів. День третій.

Запитання до учасників трансляції можна поставити в коментарях на цій сторінці.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

9 коментар до “ОНОВЛЕНО. Проекти підручників для учнів 8 класу. ONLINE-інструктаж експертів”
 1. Скажіть будь ласка, коли в школи поступлять підручники для 7 класу, бо тільки половину МОН забезпечило. Навіщо міняти програму, якщо на 1 вересня немає ні підручника, ні зошита з предмета???
  Я вважаю, що потрібно змінити людей які труть штани в МОН, а не програми.

 2. Я пропоную друкувати підручник тільки одного автора, або групи авторів, щоб відповідний підручник був базою підготовки до ЗНО.
  Але як вчитель, я проти таких підручників, бо, виникне така ситуація як цього року, у нас в школі на 12 лютого 2016 року, взагалі відсутні підручники з біології, хімії та географії за новою програмою в 7 класі, а решта половина від необхідного, тому що місцеве фінансування відсутнє.
  Це яким потрібно бути дурбеликом, щоб змінювати програму, а підручники друкувати пізніше, або в 6 класі минулого року була нова програма, а цього року її знову оновили. Запитання, то як назвати ту людину або групу осіб, які це все робили професіонал чи розумововідсталим?

  1. Алілуя! Хоч головою об стіну , але ніхто не чує, ні вчителів, ні учнів, а про батьків взагалі не пам”ятають, що є такі .

  1. Списки майбутніх експертів надавались від управлінь освітою, інститутів післядипломної педагогічної освіти, педагогічних вузів, наукових установ (з усіх областей України). Ці списки надіслані в Інститут модернізації змісту освіти. Після проходження інструктажів відбудеться жеребкування й буде визначено хто який рукопис буде розглядати.

 3. Я вчитель хімії у невеликому містечку, звертаюсь до міністра, його заступників і так далі. Будь-ласка, введіть до складу міністерства справжніх шкільних вчителів, вихователів дитячих садочків, викладачів вузів, або просто відчиніть двері кабінетів і завітайте до будь-якого парочка, школи, ПТУ, інституту тощо. Я особисто можу розповісти всі прогалини, проблеми, суперечності в шкільний освіті та в університеті особливо у Вінницькому педуніверситеті, про всю корупцію, повна відсутність підготовки до вчительської роботи, про мозолі на пальцях від конспектів лекцій, конспектів семінарів, переливання з пустогого в порожнє. Просто зв’яжіться зі мною я вам все розповім, пишіть на електронну адресу, нарешті починайте зміни.

 4. Мені здається, що не потрібно витрачати гроші на друк підручників, адже майбутні восьмикласники знов будуть без книжок…може краще кошти витратити на те, щоб вчасно забезпечити школярів електронними книгами, в які вони завантажать необхідні книги…вчителі та діти зможуть вибрати необхідні книги, та й рюкзак буде легший….сучасність вимагає змін

   1. А зрение от напечатанных на плохой бумаге учебников? А спина ребенка от их тяжести?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *