«Фізика майбутнього» від Мічіо Каку - michio kaku27 травня Київ відвідав відомий американський фізик-теоретик, автор низки науково-популярних бестселерів, активний популяризатор науки та ведучий програм на каналах BBC, Science Channel та Discovery – Мічіо Каку.

Науковець зі світовим ім`ям виступив з лекцією для українського студенства на запрошення Фонду Віктора Пінчука. Зустріч відбулася у Культурно-мистецькому центрі Національного університету «Києво-Могилянська Академія».

Доктор Мічіо поділився з вітчизняною молоддю прогнозами на майбутнє у сферах науки та медицини, також розповів про те, як надалі технічний прогрес впливатиме на суспільство. Темою обговорення  стала фізика у майбутньому.  Науковець спробував запевнити слухачів лекції у можливості стирання граней за допомоги розвитку науки між роками, континентами та світами. Каку також пророкував “оцифровану освіту та медицину: “Ми вже можемо розробляти наночастки, які можна запускати у кров’яний потік. Вони вже існують, вони будуть убивати клітини раку. Це вже існує, і це революція. У нас вже є молекули, які розшукують окремі клітини раку і вбивають їх. Можете сказати, що це чудово..”

Загалом лекція Мічіо Каку «Фізика майбутнього» ґрунтувалася на останній однойменній книзі доктора, в якій автор представив своє приголомшливо-шокуюче бачення майбутнього. Відвідувачі заходу мали можливість поставити цікаві та подекуди провокаційні запитання. Світило науки залюбки відповідав на кожне з них.«Фізика майбутнього» від Мічіо Каку - michio kaku5«Фізика майбутнього» від Мічіо Каку - michio kaku6

«Фізика майбутнього» від Мічіо Каку - michio kaku2

«Фізика майбутнього» від Мічіо Каку - michio kaku3

«Фізика майбутнього» від Мічіо Каку - michio kaku4

«Фізика майбутнього» від Мічіо Каку - michio kaku1

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *