Батькам першокласників забороняють купувати підручники! - education– Батьки першокласників, не купуйте підручники! – закликає перший заступник директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОНмолодьспорту Святослав Серебрянський. – Адже їх видано 120 %. Це означає, що 20 відсотків тиражу є резервними, тож про недостачу не може бути й мови!

Святослав Миколайович пропонує: якщо раптом для першокласника в школі не знайдеться підручника, батьки повинні вимагати його у директора.

До речі, на серпневих педагогічних конференціях керівники обласних та районних відділів освіти звітуватимуть МОНмолодьспорту про те, скільки підручників розповсюджено, чи всі школи їх отримали. Крім того, під час підготовки до нового навчального року Державна інспекція навчальних закладів України вибірково перевірить у школах наявність потрібної кількості нових підручників.

Максим Короденко

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

2 коментар до “Батькам першокласників забороняють купувати підручники!”
  1. В этом году в Украине для учеников русскоязычных школ по-прежнему учебники английского языка печатаются только на украинском языке?

  2. Не беспокойтесь,в школах придумают как заработать на родителях.
    Например предложат дополнительные учебники.
    Тка что школа в накладе не останется!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *