У багатопрофільному навчально-виховному закладі «Центр позашкільної роботи № 1» у місті Дніпропетровську відбулась презентація мультфільму «Про ліниву ворону», який створили вихованці закладу. 

Авторками мультиплікації стали учениці Аріна Ніконова, Мар’яна Киптіла, Вікторія Зінченко та Олександра Качуєвська. За основу сюжету твору було взято казку дніпропетровської письменниці Еліни Заржицької, в анімації мультфільму було використано елементи та стилістику Петриківського та декоративного розпису, притаманних саме Дніпропетровщині.

Як повідомляється, за ініціативи викладачів закладу було запроваджено проект, спрямований на залучення юних художників до роботи саме в народному стилі. У 2015 році керівники гуртків декоративного та Петриківського розпису Тетяна Цимбалій і Юлія Козинець запропонували своїм вихованцям створити галерею казкових образів.

Згодом учні дніпропетровської школи № 23 озвучили казки письменниці Еліни Заржицької, зокрема, казку про ліниву ворону. Проект зацікавив юних митців, і було прийнято рішення оживити персонажа цієї казки. Усього дівчата створили 28 малюнків. Робота тривала з квітня по листопад 2015 року. Монтаж здійснювався у Києві Дар’єю Корольовою. Озвучували казкових персонажів мультфільму також учні дніпропетровської спеціалізованої багатопрофільної школи № 23, безпосереднім здійсненням проекту займалась молода письменниця Наталія Дев’ятко.

За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *