Ректор Житомирського державного університету імені Івана Франка професор Петро Саух отримав лист від  керівника відділу програм з англійської мови Британської Ради в Україні Джері Макінтоша.

У  кореспонденції Британська рада в України висловлює щиру подяку викладачам ЖДУ імені Івана Франка – О. Мазко, Е. Карпенко, О. Волковій, Н. Ґудзь, О. Кузьменко та С. Прохоровій – за активну участь у Зимовій школі професійної майстерності-2016, що була організована Британською Радою в Україні та Міжнародною асоціацією вчителів англійської мови як іноземної (ІАТЕFL Ukrаіnе).

Протягом тижня в січні поточного року викладачі ЖДУ пройшли низку тренінгів розвитку професійної майстерності вчителя англійської мови, що є особливо актуальним цього року, який оголошено Роком англійської мови в Україні. Надзвичайно важливою подією Зимової школи стала апробація окремих модулів інноваційної Програми з методики навчання англійської мови. Вищезазначена програма розроблена робочою групою спільного проекту МОН України та Британської Ради в Україні «Шкільний вчитель нового покоління», до складу якої входять й викладачі ЖДУ імені Івана Франка І. Самойлюкевич та Л. Калініна.

«Педагоги, які стали учасниками тренінгів, проведених у рамках Зимової школи, продемонстрували професійну готовність впроваджувати інноваційну програму в навчальний процес ВНЗ-учасників експерименту (наказ МОН України № 871 від 12 серпня 2015 року). Приємно зазначити, що викладачі Вашого університету виявляють активну позицію щодо реформування вітчизняної системи вищої освіти України, демонструють готовність імплементувати інноваційну програму з методики навчання англійській мові, відкриті до професійного розвитку та працюють на благо України», – акцентував у листі та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю керівник відділу програм з англійської мови Британської Ради в Україні Джері Макінтош.

Прес-центр ЖДУ ім. І. Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *