У комунальному закладі «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів», що на Київщині, перший тиждень лютого пройшов під девізом «Вивчай, знай і розмовляй англійською».

Тиждень розпочався з лінійки, на якій школярі ознайомилися із планом проведення та завданнями. Цього дня відбувся конкурс на кращу стіннівку «Englishspeakingcountries». Учні виявили свою творчі здібності, тому всі постери були цікавими, змістовними та актуальними.

Серед молодших школярів відбувся конкурс віршів «Myfavouritepet». Вихованці охоче розповідали про своїх улюблених тваринок англійською мовою.

fdfdghgh-4Продовженням тижня була інсценізація казок. Присутні разом з учнями 4 класу мандрували казкою «Рукавичка». Свою артистичність показали й вихованці 7 класу під час фрагменту казки «Cinderella».

Команди учнів 7-11 класів перевіряли знання англомовного матеріалу в інтелектуально-розважальній програмі «TravellingtoEnglishspeakingcountries». Під час гри учні проявили свої знання, ерудицію, згуртованість і вміння працювати в команді. Найактивнішою була учениця 10 класу Кулішова Світлана, яка підготувала презентацію про англомовні країни та чудово виконала роль ведучої цієї програми.

Тиждень завершився, але в школі продовжується робота над реалізацією заходів із метою ефективного вивчення англійської мови.

Інформує департамент освіти і науки КОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *