Із відновленням навчального процесу в загальноосвітніх навчальних закладах міська влада посилила медичний супровід у всіх школах Києва. Це дасть змогу не лише виявити хворобу в учнів або вчителів на ранній стадії, а й запобігти її поширенню в закладі. Про це повідомила заступник голови КМДА Ганна Старостенко під час візиту до спеціалізованої школи № 304 Святошинського району.

«Після відновлення навчально-виховного процесу ми розпочали перевірки шкіл, щоб відстежити, як виконуються наші приписи щодо посиленого санітарного режиму, а також медичного супроводу. На сьогодні у школах посилено контроль із боку медичних працівників, педагогічного колективу, в медпунктах наявний необхідний перелік першочергових ліків, усі класи провітрюються, а прибирання здійснюється засобами для дезінфекції», – запевнила вона.

Ганна Старостенко також наголосила, що місто забезпечило наявність медичних працівників навіть у тих закладах, де відкриті вакансії.

«Ми звернулися до районних держадміністрацій із проханням делегувати медичних працівників із поліклінік або лікарень на час навчального процесу», – пояснила вона.

Під час візиту до школи заступник голови КМДА також наголосила на ефективності вчасного введення профілактичного карантину: «Саме завдяки своєчасному припиненню навчального процесу темпи захворюваності серед дітей значно сповільнилися. Сьогодні в школі, яку відвідують більше тисячі школярів, кількість відсутніх не перевищує 5 % від загальної кількості».

Повідомляє прес-служба департаменту освіти і науки КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *