Днями НТУУ «КПІ» відвідали керівник адвокатської контори, головний адвокат Демократичної партії США Раві Батра, колишній постійний представник України в ООН, Надзвичайний та Повноважний Посол України Юрій Сергеєв і представник Фонду науково-технічного розвитку України Михайло Гойхман.

Із гостями зустрілися ректор НТУУ «КПІ» академік НАН України Михайло Згуровський, голова Правління Фонду науково-технічного розвитку ім.В.С.Михалевича Микола Петренко, генеральний директор Наукового парку «Київська політехніка» Володимир Гнат та інші.

На початку зустрічі Раві Батра наголосив, що взаємовідносини з Україною є дуже важливими для Сполучених Штатів, тому ситуація в ній постійно перебуває в полі зору Демократичної партії, і що Україна та США мають значні можливості для розширення взаємовигідної співпраці в області науки та технологій.

Михайло Згуровський розповів гостям про освітній і науковий потенціал університету. Окремо він зупинився на історичних особливостях інноваційної діяльності в КПІ, починаючи від перших років його існування і закінчуючи сьогоденням. Звісно, особливу увагу він приділив інноваційному середовищу, створеному в КПІ, структурі та принципам роботи Наукового парку «Київська політехніка» та його проектам, насамперед – Стартап-школі й Фестивалю «Sikorsky Challenge». Розповідаючи про переможців проведених у рамках Фестивалю конкурсів, ректор зачепив питання інвестування їхніх стартапів і загальної проблеми забезпечення комерціалізації науково-технічних розробок студентів і співробітників університету.

Учасники зустрічі обговорили юридичні аспекти такої комерціалізації, питання захисту авторських прав розробників і деякі принципово важливі зміни, що їх слід внести в українське законодавство у сфері захисту інтелектуальної власності.

Насамкінець гості оглянули експозиції Державного Політехнічного музею НТУУ «КПІ» та його відділу авіації та космонавтики ім. І.Сікорського.

Повідомляє прес-центр НТУУ “КПІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *