11 лютого до Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» у рамках програми академічної мобільності Erasmus + завітала делегація WSZOP – Вищої школи менеджменту охорони праці міста Катовіце (Польща).

Канцлер Університету Катовіце Малгожата Сікорська та представник ректора з питань міжнародного співробітництва Клавдія Тирана зустрілися з деканами, завідувачами кафедр та студентами, провели презентацію освітніх програм WSZOP для політехніків. А найголовніше – цього дня були підписані два договори – про співпрацю і про запуск програми подвійних дипломів між НТУ «ХПІ» та Вищою школою менеджменту охорони праці міста Катовіце.

«Інтеграція освітнього та наукового простору повинна давати реальні плоди як для нашого університету, так і для Вищої школи менеджменту охорони праці в Катовіце. В цьому напрямі можливості студентських та аспірантських стажувань, викладацького обміну, а, тим більше, отримання подвійних дипломів – дуже важливий аспект. Такі договори дають можливість посилити практичну спрямованість підготовки наших студентів на сучасному європейському рівні», – зазначив ректор НТУ «ХПІ», професор Євген Сокіл.

За його словами, завідувач кафедри охорони праці та навколишнього середовища НТУ «ХПІ» професор В’ячеслав Березуцький був ініціатором проведення Міжнародної олімпіади з охорони праці, і це дало можливість отримати ефективні зв’язки з європейською освітньою спільнотою, що й привело до підписання такого контракту.

«ХПІ – перший вищий навчальний заклад, що відповідає нашому профілю, оскільки нас дуже цікавлять наукові дослідження в тих галузях, які також розвиває ваш університет: безпека і гігієна праці, охорона праці, хімія тощо.

Крім того, в нас дуже хороші зв’язки з Дрезденським інститутом, що займається охороною праці в Німеччині, і, ми сподіваємося, що українські студенти, які приїдуть до нас вчитися, зможуть проходити стажування на всіх цих підприємствах» , – повідомила Малгожата Сікорська.

Довідково

У січні 2016 року з WSZOP було підписано угоду про участь в Програмі Erasmus + (KA-1 – академічна мобільність) на 2016/2017 навчальний рік. Від НТУ «ХПІ» партнером WSZOP виступає кафедра менеджменту і оподаткування факультету бізнесу і фінансів.

WSZOP була заснована в 2002 році. Університет розташований у Катовіцах, столиці Сілезії. Є лідером у сфері освіти з питань безпеки і першим університетом у країні, в якому створено факультет інженерних досліджень, зважаючи на дедалі більший попит на фахівців у сфері охорони праці та здоров’я. Університет обладнаний сучасною системою інформаційних технологій для дистанційного навчання (e-learning).

Освітні пропозиції WSZOP охоплюють 5 напрямів бакалаврату (ступінь бакалавра або інженера) і напрям другого ступеня (ступінь магістра).

Якість освіти і освітніх програм тричі позитивно оцінив Національний Акредитаційний Комітет Польщі. Університет володіє оснащеними лабораторіями та мультимедійними залами, сучасним обладнанням для синхронного перекладу.

Прес-служба НТУ “ХПІ”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *