10 лютого 2016 року в межах офіційного візиту до міста Одеси представники Міністерства закордонних справ та дипломатичного корпусу Литовської Республіки відвідали Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського.

Учасниками зустрічі були віце-міністр закордонних справ Литовської Республіки Андрюс Крівас, Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс, Почесний консул Литовської Республіки в Одесі (Одеській області) Олена Друтіс. З українського боку на зустрічі були присутні представник Міністерства закордонних справ України в Одесі Костянтин Ржепішевський, в. о. ректора університету Ольга Копусь, проректор з міжнародних зв`язків та науково-педагогічної роботи комплексу університету Антон Ананьєв, координатор Одеського науково-інформаційного центру євроатлантичної співпраці Марина Яковлєва.

delegacziya-litvi-pnpn-1.9cc9b7bf3438cab9d2b18d210cc1e81a6973Гості з Литви ознайомилися з основними напрямами діяльності університету, станом міжнародного співробітництва з литовськими вищими навчальними закладами, реалізацією програм академічної мобільності, а також перспективами реалізації спільних наукових проектів за програмами Європейського Союзу в галузі освіти, навчання, молоді та спорту «ERASMUS+», НАТО «Наука заради миру і безпеки (SPS)».

Університет презентував основні результати роботи Одеського науково-інформаційного центру євроатлантичної співпраці, відкритого при Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського у 2011 році за підтримки Литовської Республіки.

За інформацією Південноукраїнського НПУ імені К. Д. Ушинського

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *