У Сєвєродонецькій загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 14 відбувся фінальний етап VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

У першому (шкільному) етапі конкурсу взяли участь приблизно 11 тисяч учнів 5 – 11 класів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів регіону. Кількість учасників конкурсу з кожним роком збільшується.

У рамках конкурсу проводилися мовно-літературні турніри: «Таїна слова», «Наша мова калинова», «Образне слово Луганщини», вікторини «Знавці українського слова», «Мово рідна моя, не мовчи», засідання літературних гуртків під гаслом «Поезія – це завжди неповторність», зустрічі з цікавими людьми, влаштовувалися книжкові виставки, літературні читання творів Тараса Шевченка.

В обласному етапі конкурсу взяли участь 83 учні та 39 студентів ВНЗ І – IV рівнів акредитації. Загалом І-ІІІ етапи Міжнародного конкурсу пройшли на високому організаційному рівні та сприяли розвитку творчого потенціалу учнівської молоді Луганщини, заохоченню шкільної молоді до вивчення української мови та підвищенню рівня мовної освіти в регіоні.

У фінальному етапі конкурсу взяли участь 19 учнів і 10 студентів ВНЗ регіону. Імена переможців конкурсу будуть відомі пізніше. Сподіваємося, що в плеяді переможців будуть і представники Луганської області.

За інформацією Луганського ОІППО

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *