Уряд Японії надав Україні безвідплатну фінансову допомогу в рамках Програми гуманітарної безпеки “Кусаноне” на загальну суму $ 460 тисяч для реалізації шістьох проектів у сфері освіти та медицини в Київській, Дніпропетровській, Черкаській, Херсонській і Запорізькій областях.

Урочиста церемонія підписання грантових угод відбулася днями в Києві за участі посла Японії в Україні Шігекі Сумі. “Проекти в рамках програми “Кусаноне” гарні, оскільки вони дуже швидко створюються, і японська сторона може напряму надати допомогу людям“, – наголосив дипломат.

Підписані угоди передбачають:

  • проект покращення навчальних умов у школі с. Миколаївка (заміна вікон та дверей);
  • проект оснащення Центру реабілітації дітей-інвалідів м. Бровари ліфтом та міні-автобусом;
  • проект модернізації медичного обладнання у Нововоронцовській центральній районній лікарні” (апарат УЗД, гастроскоп, кардіограф);
  • проект модернізації медичного обладнання у Покровській центральній районній лікарні” (відеоендоскопічний комплекс);
  • проект модернізації медичного обладнання у Лисянській міській лікарні (апарат УЗД, гастрофіброскоп, аналізатор гематологічний);
  • проект модернізації медичного обладнання у Мелітопольській міській лікарні № 2 (апарат УЗД).

Проекти будуть реалізовані в рамках першого етапу програми “Кусаноне”, що спрямована на підтримку проектів, представлених неурядовими організаціями та іншими неприбутковими установами. У березні планується підписання шести нових контрактів за схожими проектами на загальну суму майже $ 420 тис.

Від 2002 і дотепер в Україні в рамках програми “Кусаноне” реалізовано 91 проект на загальну суму близько $ 6,6 мільйона.

Загалом з березня 2014 року Японія надала Україні фінансову підтримку для стабілізації та стимулювання реформ в Україні на загальну суму $ 1,85 млрд.

Джерело: Укрінформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *