Протягом січня та в лютому цього року в загальноосвітніх навчальних закладах України відбулися навчальні тренінги з використання хмарних сервісів Office 365 для організації роботи з учнями під час карантину.

У рамках Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті» керівник проекту Світлана Литвинова, завідувач відділу відкритого навчального середовища НАПН України, спільно зі співробітниками сектору цифрової грамотності відділу неформальної та інформальної освіти для дорослих Інституту модернізації змісту освіти МОН України порушила питання про необхідність активного використання у навчально-виховному процесі сервісу OneNote Classroom, за допомогою якого можна створити умови не тільки для побудови траєкторії персоналізованого навчання учня, а й забезпечити неперервний навчально-виховний процес під час карантину.

Навчальні тренінги для вчителів-предметників і керівників навчальних закладів відбулися в гімназії № 7 м. Одеси, Городищенському економічному ліцеї Городищенської районної ради Черкаської області, Пальмірській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів Золотоніської районної ради Черкаської області. Усього навчанням було охоплено понад 120 педагогів.

Відповідно до програми тренінгу вчителі підвищили компетентність щодо електронної співпраці, організації електронного співробітництва, комунікації онлайн. Учитель-експерт з ІКТ Іван Стромило, вчитель СШ № 35 м. Вінниці, продемонстрував проведення опитування учнів за допомогою QR-кодів.

За інформацією Інституту
модернізації змісту освіти МОН України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *