Головною метою цього договору є відкриття спільної магістратури для студентів економічного факультету ДНУ, які зможуть після успішного навчання отримати український та європейський магістерські дипломи.

«Сподіваємося, що студенти, які вступатимуть до магістратури ДНУ цього року, матимуть таку можливість. На сьогодні вже визначено академічну різницю за спеціальністю «Менеджмент» в обох університетах, і зараз фахівці розпочинають узгодження програм. Це вже тринадцята угода про академічний обмін із польськими університетами, що підписана в ДНУ»,- наголосив ректор університету професор Микола Поляков.

Декан економічного факультету професор Сергій Смирнов також вбачає різні напрями співробітництва з колегами з Катовицької Вищої школи: «Перша наша ціль – спільна магістратура, але ми плануємо також проведення відеоконференцій, вебінарів, що не потребує великих фінансових витрат; запрошуємо колег до публікації результатів досліджень у наших наукових журналах, як друкованих, так і електронних, до участі в конференціях. Також ми активно шукаємо партнерів для участі у програмі ЄС «Горизонт-2020». Завідувач кафедри економіки та управління підприємством Тетяна Гринько провела велику попередню організаційну роботу, що дає нам можливість розвивати це співробітництво», – зазначив декан факультету.

За інформацією ДНУ ім. Олеся Гончара

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *