Які книжки читають сучасні підлітки? -Знаменита серія романів про чарівника Гаррі Поттера британської письменниці Джоан Роулінг очолила список 100 найкращих книг для дітей і підлітків, згідно з онлайн-опитуванням, проведеним американською National Public Radio (NPR), повідомляється на сайті організації, інформує РІА Новости.

Друге місце в списку посіла відома трилогія американської письменниці Сьюзен Коллінз “Голодні ігри”. Останнім у трійці лідерів – класичний твір, що вивчають майже у всіх американських школах – роман Гарпер Лі “Убити пересмішника”.

Крім того, до першої десятки найкращих підліткових творів увійшли два романи молодого американського письменника і блогера Джона Гріна, “Гобіт” і “Володар кілець” Толкієна, “Над прірвою в житі” Селінджера, “451 градус за Фаренгейтом” Бредбері. Замикає першу десятку роман “Книжковий злодій” австралійця Маркуса Зузака.

National Public Radio (Національне громадське радіо США) – організація, яка об’єднує 900 різних американських радіостанцій і існує в основному на приватні та корпоративні пожертвування. Число слухачів радіостанції становить близько 10 відсотків населення США.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *