13-14 лютого в Дружківці на Льодовій арені “Альтаїр” пройшов другий регіональний дитячий турнір з хокею “Золота шайба Донбасу”.

У змаганнях брали участь вісім команд – по дві з Дружківки, Краматорська, Костянтинівки та Слов’янська. Ігри проходили у двох підгрупах – “старшій” (2005-2006 років народження) і “молодшій” (2007-2008 років народження).

Усього за два дні юні хокеїсти провели 20 матчів і закинули 207 шайб – 132 у груповому раунді та ще 75 – у плей-офф.

Чемпіонами в старшій і молодшій групах регіонального турніру “Золота шайба” стали номінальні господарі – вихованці з Дружківки, де і базується зараз перша команда ХК “Донбас”.

Шлях від групового раунду до золотих медалей в обох вікових категоріях дружківчани подолали без поразок. Спершу вони взяли максимально можливу кількість очок у своїх квартетах, а потім у плей-офф виграли у команд Слов’янська і Костянтинівки (12:0 і 4:1).

У фіналі старша команда Дружківки з мінімальною різницею обіграла своїх однолітків із сусіднього Краматорська – 3:2. А молодша на три шайби виявилася сильнішою за представників Слов’янська (8:5).

Бронзовими призерами змагань стали: у молодшій категорії – хлопці з Костянтинівки, які вирвали перемогу в зустрічі з краматорчанами (3:2), у старшій категорії – команда зі Слов’янська, яка взяла гору над костянтинівцями лише в післяматчевій серії штрафних кидків (5:4).

Утім, у дитячих турнірах результат вторинний – на перший план тут виходять загальне свято емоцій, яке відчувають як діти, так і їхні батьки. Із захопленням від побаченого “Альтаїр” покидали і гості турніру. Серед них – і начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик.

Дуже приємно, що хокейний клуб “Донбас” береже свої традиції. І сьогодні у молодих хокеїстів була можливість відчути себе професіоналами – брати участь у такому великому і важливому турнірі. І я вважаю, що це їм вдалося. Завдяки “Золотій шайбі” у хлопців тільки виросте інтерес до тренувань і бажання готуватися до наступних змагань“, – зазначив Володимир Мицик.

Інформує прес-служба Міністерства молоді та спорту України