МОНмолодьспорту: Віват українським боксерам-олімпійцям! - 6b869e48ed9443a5ef1668eaf0e83c62 mainМіністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник привітав українських боксерів із здобуттям найпрестижніших нагород – медалей на ХХХ Олімпійських іграх у Лондоні:

Олександра Усика – переможця фіналу боксерського поєдинку із завоюванням золотої медалі  у ваговій категорії до 91 кг;

Василя Ломаченка із здобуттям золотої медалі у ваговій категорії до 60 кг;

Дениса Беринчика із завоюванням срібної медалі у фіналі боксерського поєдинку у ваговій категорії до 64 кг

“Ваш яскравий та  переконливий виступ не залишив байдужим жодного українського вболівальника, а козацький запал і сила духу стали гарним прикладом для спортсменів та молоді. Завдяки Вам і Вашим тренерам синьо-жовтий прапор піднімається на честь перемоги нашої держави на найвищих світових олімпійських змаганнях і лунає Державний Гімн України. Вірю, що Ваша наполеглива праця, виснажливі тренування й жага до перемоги принесуть ще багато «пальм першості». Бажаю, щоб сила духу, козацький запал і прагнення до перемоги допомагали Вам у досягненні нових спортивних звершень! Зичу Вам та Вашим тренерам міцного здоров’я, наснаги, впевненості й нових спортивних тріумфів! Україна пишається вами!” – такі привітання боксери-олімпійці отримали від Дмитра Табачника.

МОНмолодьспорту: Віват українським боксерам-олімпійцям! - b551d70853d57914a5ab0a07660a8540 main