Туманний Альбіон відвідали учні Раївської школи-інтернату, Синельниківського району, що на Дніпропетровщині. Подорожували й вивчали культурні традиції Лондона в режимі онлайн. Особливу зацікавленість у дітей викликали королівська династія, лондонський музей Тауер та чайні церемонії. 

Учні відкрили для себе Лондон як сучасне місто великих можливостей – через ознайомлення з його історією, культурою, освітою, туристичними традиціями. Презентували Туманний Альбіон старшокласники на мультимедійній дошці. Чим ще живе Велика Британія, можна було дізнатися з плакатів та малюнків на стінах. Також протягом дня всі  вихованці мали змогу написати свої побажання англійською мовою на великому аркуші паперу.

Незабаром учні школи-інтернату долучаться до акції «New happy friend». Нових друзів шукатимуть через соцмережі зокрема та Інтернет загалом.

Також у районі триває підготовка до участі в конкурсі «Музеї світу». Уже підготували презентації Іларіонівська та Славгородська школи. Вони запланували організувати віртуальну подорож до Британського музею та музею Шерлока Холмса. Долучитися до неї зможуть усі охочі. У селах Кислянка та Зайцеве шкільні бібліотеки запрошують відвідати книжкові виставки «Вчи мову – виходь у світ».

У 2016-му, проголошеному Президентом Роком англійської мови, на жителів кожного міста та району Дніпропетровщини чекають цікаві проекти.

Інформує прес-служба Синельниківської РДА Дніпропетровської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *