13 лютого 2016 року в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся ІV, завершальний, етап VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У конкурсі взяли участь 12 учнів 7 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів області, а також 7 студентів ВНЗ І – ІІ та ІІІ – ІV рівнів акредитації.  

Учасників конкурсу привітав М.М. Басараб, заступник директора з науково-дослідної та міжнародної діяльності, кандидат історичних наук, який зазначив, що мова як виразник народу в усі часи потребує підтримки її носіїв. Відрадно, що молодь в Україні любить рідну мову, активно бере участь у різних мовних конкурсах. Він звернув увагу на благородну мету заходу – піднесення престижу рідної мови серед молодого покоління, виховання пошани до неї як до державної.

Вітаючи учасників, завідувач кабінету методики викладання суспільно-гуманітарних та художньо-естетичних дисциплін, кандидат педагогічних наук Т.Д. Гнаткович наголосила, що бути учасником цього конкурсу – означає не тільки опанувати граматичні правила, а й знати і любити історію українського народу, його мову, традиції, формувати у собі громадянина України.

Голова журі, завідувач кафедри педагогіки та психології інституту, кандидат педагогічних наук, доцент Л.П. Ходанич наголосила, що участь у конкурсі – це вияв поваги до рідного кореня, родини, народу. Ті, хто сьогодні змагаються, не тільки обрали рідне Слово – Слово обрало їх, а це відповідально.

Присутня на відкритті А.Ю. Лукач, завідувач обласного методичного центру при департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА, побажала учасникам конкурсу творчих успіхів і щасливої життєвої дороги.

Переможців третього етапу нагороджено грамотами та бібліотечкою з творів українських письменників.

За інформацією Закарпатського інституту
післядипломної педагогічної освіти

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *