Днями  стартував Чемпіонат міста Києва з сімейного спорту – 2016, що його проводить Асоціація сімейного спорту України за підтримки департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА, київського відділення Національного олімпійського комітету України та громадської організації «Рада батьків міста Києва».

Відповідно до Положення, чемпіонат проводиться у три етапи. На першому етапі у загальноосвітніх навчальних закладах м. Києва проводять внутрішні сімейні змагання, де визначаються найспортивніші родини шкіл м. Києва. На другому етапі проводять районі змагання в усіх районах міста Києва, де визначають найспортивніші родини районів столиці. На третьому етапі проводять загальноміські фінальні змагання, в яких беруть участь по 2 найспортивніші родини від кожного району. Переможець фінальних змагань отримує звання найспортивнішої родини міста Києва. Загальноміські фінальні змагання відбудуться 29 травня на День Києва на Хрещатику.

13 лютого на базі спеціалізованої школи № 98 відбулися перші районні відбіркові змагання Чемпіонату Києва з сімейного спорту – 2016 у Дніпровському районі. У змаганнях узяли участь сім’ї, делеговані школами Дніпровського району як переможці внутрішніх шкільних змагань, а також найспортивніші родини Дніпровського району за результатами рейтингу Асоціації сімейного спорту України.

Районні відбіркові змагання чемпіонату в Дніпровському районі урочисто відкрив голова Дніпровської РДА Ярослав Горбунов.

За результатами змагань призові місця вибороли команди: «Вітязь», родина Калінічуків (3 місце),  «Веселка», родина Негод (2 місце) та  «Трудові резерви», родина Каркушків (1 місце).

Дві путівки до суперфіналу,  що відбудеться  29 травня на День Києва на Хрещатику, від Дніпровського району вибороли команди: «Веселка», родина Негод і команда «Трудові резерви», родина Каркушків.

Команди, які посіли призові місця, були нагороджені пам’ятними подарунками, а учасники, які не потрапили до списку призерів, отримали втішні солодкі подарунки.

Інформує департамент освіти і науки КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *