13 лютого 2016 року вихованці Гримайлівської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів, що на Тернопіллі, побували на найбільшому гірськолижному курорті України – Буковелі.

Ініціатори та організатори подорожі – підприємці й волонтери – не тільки забезпечили поїздку, але й надали допомогу випускникам у визначенні профілю їхнього навчання та реального бачення майбутнього працевлаштування.

Під час подорожі за маршрутом Яремче – Яблуниця – Буковель – Поляниця учні дізналися багато нового з історії, географії цього краю, милувалися гірськими краєвидами, мали зустрічі з неординарними  людьми різних професій, які давали їм настанови у виборі майбутнього профілю навчання й орієнтири для визначення свого самостійного життя, прекрасно відпочили та гарно провели вихідний день, зрозумівши, що таке культурний туризм – відпочинок за європейськими стандартами.

Працівники готелю Гостинний двір «Тога» привітно зустріли учнів і провели екскурсію готелем та побажали їм зробити правильний вибір своєї майбутньої професії. Також вони запросили всіх охочих побути в ролі офіціантів, допомогти накрити для всіх обідній стіл.

Діти були вражені, переступивши поріг високогірного готелю «Історія», в якому дизайн-інтер’єр – це відображення історії нашої країни, де кожна кімната оформлена в стилі різних історичних епох. Стало зрозуміло, що професія дизайнера дуже відповідальна і цікава.

Педагогічний і учнівський колективи Гримайлівської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів висловили щиру вдячність директору ГК “Буковель” Олександру Шевченку, а також волонтерам Дзендзель О.А, Гарбіч Я. В., Чайківському І. І. за підтримку в організації навчально-розважальної поїздки.

Інформує департамент освіти і науки Тернопільської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *