Створено краватку, що змінює колір і малюнок за бажанням користувача - sozdan galstuk menyayushhij cvet i risunok po zhelaniyu polzovatelya 44841 0Винахідник із Хорватії створив футуристичну краватку, що ідеально підійде до будь-яких сорочок. Річ у тім, що новий аксесуар здатен змінювати колір.

Якщо ви не вважаєте себе експертом у питанні вибору краватки або, навпаки, витрачаєте велику кількість часу, щоб підібрати ідеальне поєднання сорочки та аксесуару, то вам неодмінно припаде до смаку футуристичний чоловічий гаджет iTie.

За словами творця, 33-річного графічного дизайнера Томіслава Звонаріка (Tomislav Zvonaric) з міста Загреба, Створено краватку, що змінює колір і малюнок за бажанням користувача - sozdan galstuk menyayushhij cvet i risunok po zhelaniyu polzovatelya 44841 1що в Хорватії, його розробка повністю інтерактивна і може змінювати малюнок або колір, варто лише натиснути кнопку.

Крім того, аксесуар забезпечений гнучким дисплеєм і може взаємодіяти з iOS-додатками. Розробник повідомив, що невдовзі власники футуристичної краватки зможуть завантажити спеціальний додаток, що відображає різні фактури тканини.

Звонарік стверджує, що його розробка, оснащена камерами, матиме і практичне застосування: власник гаджета зможе здійснювати телефонні дзвінки, відправляти повідомлення та розмовляти по Skype.

За матеріалами сайту  fedpost.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *