Вище професійне училище № 7 м. Кременчука Полтавської області разом з Центром підготовки будівельників м. Каунас (Литовська Республіка) працюють над реалізацією спільного проекту в галузі професійної освіти.

Наприкінці 2015 року між Кременчуком і  Каунасом було підписано Договір про співпрацю  між установами освіти – Вищим професійним училищем № 7 та Центром підготовки будівельників м. Каунас. Документ передбачає взаємовигідну співпрацю у професійній сфері, охоплюючи обмін досвідом, передовими технологіями в освітянській та виробничій галузях.

Як повідомив директор ВПУ № 7 Микола Несен, уже досягнуто домовленостей про взаємообмін учнівською молоддю між освітніми закладами Кременчука та Каунаса. Окрім того, було обговорено плани на найближчу перспективу, а саме: можливість оновлення обладнання училища за сприяння Каунаського центру підготовки будівельників, підвищення кваліфікації педагогічних працівників ВПУ та робітників ПАТ «Авто КрАЗ» на базі Центру підготовки будівельників м. Каунас.

За повідомленням ВПУ № 7
м. Кременчука Полтавської області 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *