За сприяння Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти, департаменту освіти і науки КМДА, Корпорації Microsoft та інформаційної підтримки Освітнього порталу “Педагогічна преса”  Всеукраїнська асоціація Монтессорі запрошує до участі у Всеукраїнському онлайн-фестивалі Монтессорі-закладів «7 хвилин гуманістичної педагогіки Монтессорі».
Ідеї об’єднання, обміну досвідом і популяризації методу неодноразово лунали на конференціях, семінарах, майстер-класах у всіх куточках України. Запрошуємо вас поділитися власним досвідом; отримати можливість віртуально відвідати заклади ваших колег та одержати доступ до корисного відеоальманаху, що стане в пригоді як для саморозвитку, навчання, аналізу, так і для роботи з батьками.

Перейти до: Підведення підсумків Всеукраїнського Монтессорі онлайн фестивалю

Для участі у фестивалі приймаються короткі відеоролики або презентації в Power Point (версія від 2010 р.), що наочно демонструють реалізацію основних філософських принципів гуманістичної педагогічної системи Марії Монтессорі в межах дитячих освітніх закладів України.

Відеоматеріали мають бути не просто візитівкою вашого закладу, а повинні розкривати суть філософії і педагогіки Марії Монтессорі, показати, як це розуміння втілене у життя саме вашого закладу.

Можна взяти і висвітлити будь-який філософський принцип – наприклад, підготовлене довкілля, позитивна дисципліна, нормалізація, роль педагога, робота з батьками тощо. Або піти «від зворотнього» і показати,  які далекі від реальності міфи про методику Монтессорі. Як завжди, Монтессорі-педагогіка пропонує вибір і передбачає творчість!

Творімо і разом продемонструймо компетентність, професійність і зрілість Монтессорі-спільноти України!

Звертаємо вашу увагу, що ви можете зробити кілька роликів, але тривалість їх перегляду не повинна перевищувати 7 хвилин.

Ролики слід завантажити на YouTube, а лінки на них надіслати на адресу ms@pedpresa.com.ua. Із  5 по 30 березня 2016 року вони будуть доступні для вільного перегляду на Освітньому порталі «Педагогічна преса».

Підсумки онлайн-фестивалю буде підбито 14 квітня 2016 року. Передбачається можливість особистої присутності або онлайн-підключення.
Перейти до : Підведення підсумків Всеукраїнського Монтессорі онлайн фестивалю

 

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

5 коментар до “Всеукраїнський онлайн-фестиваль Монтессорі-закладів (26 відео)”
  1. Доброго дня,
    додайте наше відо теж будь ласка “Українська Монтессорі- школа “Смайлика” https://youtu.be/aKMJchYNHXA, а то щось Ви на листи не відповідаєте і відео не викладаєте:(

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *