16 лютого між Азербайджанською Радою Освіти і Департаментом освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації підписано меморандум про співпрацю на п’ятирічний термін.

Сторони дійшли згоди, що невід’ємною частиною співробітництва будуть організація конференцій, семінарів, засідань, круглих столів, виконання спільних освітніх досліджень, проектів і програм, обмін досвідом між вчителями, викладачами, науковцями та адміністративним персоналом, а також учнями та студентами.

Згідно з домовленістю двох сторін у рамках проекту “Вивчення досвіду у сфері освіти в зарубіжних країнах, розвиток міжнародних педагогічних зв’язків” за сприяння Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Національного університету “Львівська політехніка” та Львівського Національного Університету імені Івана Франка заплановано в березні провести міжнародну науково-практичну конференцію на тему “Обмін міжнародного досвіду як засіб підвищення якості навчання”.

Представники громад досягли домовленості щодо прямих контактів із науковими установами двох країн та спільної діяльності двох шкіл Азербайджану та шістьма навчальними закладами Львівщини (НВК «Середня загальноосвітня школа-ліцей» м. Моршин, Загальноосвітня середня школа І – ІІІ ступенів № 10 м.Стрий, НВК «Лисовицька середня загальноосвітня школа-ліцей І – ІІІ ступенів» при Львівській комерційній академії» Стрийський район, Турківський НВК № 1 І – ІІ ст., Львівська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 69, Львівська загальноосвітня школа № 82).

Освітній портал Львівщини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *