9 – 11 лютого 2016 року в університеті Ліон-2, Французька Республіка, відбулися установчі збори учасників міжнародного освітнього проекту ERASMUS+ «Створення сучасної магістерської програми в галузі інформаційних систем» (MASTIS).

Основна мета проекту полягає в поліпшенні магістерської програми в галузі інформаційних систем відповідно до потреб сучасного суспільства; наданні можливості університетам наблизитися до змін на світовому ринку праці та освітньому просторі, швидко реагувати на потреби роботодавців, надати студентам уявлення про профілі різних робочих місць у галузі інформаційних систем для забезпечення можливості працевлаштування.

Трирічний проект «Створення сучасної магістерської програми в галузі інформаційних систем» (MASTIS) фінансується Європейським Союзом у межах програми ERASMUS+. Авторами проекту є викладачі ХНЕУ ім. Семена Кузнеця та університету Ліон-2 ім. Люм’єра (Французька Республіка).

На зборах, що відбувалися на базі університету Ліон-2, були присутні представники університетів-учасників проекту з України, Французької Республіки, Італійської Республіки, Федеративної Республіки Німеччини, Литовської Республіки, Королівства Швеції, Королівства Норвегії, Ліхтенштейну, Республіки Словенії, Чорногорії, а також представники Асоціації франкофонних університетів, що є асоційованим партнером проекту MASTIS. Україну представляли шість університетів: Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця – національний координатор, Національний політехнічний університет «ХПІ», Львівський національний політехнічний університет, Вінницький національний політехнічний університет, Національний політехнічний університет «КПІ», Херсонський державний університет за активної участі Міністерства освіти і науки України. До складу консорціуму входять члени Національної команди експертів у галузі вищої освіти проф. Ю. Рашкевич (ЛНТУ) та проф. І. Золотарьова (ХНЕУ ім. С. Кузнеця).

Робота в проекті MASTIS стала продовженням плідної співпраці університетів, що входять до складу європейської асоціації науковців у галузі інформаційних систем ERCIS. ХНЕУ ім. С. Кузнеця представляє Україну в цій асоціації з 2015 року.

У ході зустрічі були представлені презентації всіх членів консорціуму, визначені ролі й обов’язки відповідальних за робочі пакети, обговорені питання проектного та фінансового менеджменту. Також був розглянутий план реалізації проекту.

За інформацією ХНЕУ імені Семена Кузнеця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *