17 лютого 2016 року заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей зустрівся з представниками LEGO Foundatіоn: директором благодійного фонду LEGO Foundation Майклом Ренвілардом (Королівство Данія), директором освітніх технологій LEGO Education (Південно-Африканська Республіка) Брентом Хатчесоном та координатором благодійного фонду LEGO Foundation  в Україні Оксаною Ромою.

Під час зустрічі сторони обговорили низку питань стосовно продовження співпраці між Міністерством освіти і науки та LEGO Foundatіоn, зокрема щодо результатів впровадження програми з ЛЕГО-конструювання в дошкільних навчальних закладах України, питання розширення мережі ДНЗ, залучених до проекту, та впровадження ЛЕГО-конструювання в початковій школі.

Павло Хобзей проінформував про виконання освітніх реформ в Україні, зокрема про законопроект «Про освіту» та його основні положення. Окрім того, заступник міністра висловив побажання щодо розвитку діяльності LEGO Foundation у початковій школі, не тільки в дошкільних навчальних закладах. Таким чином, діти зможуть краще засвоювати матеріал, а вчителі краще підготувати дитину до основної школи. «Основні зміни стосуватимуться змісту та підходів вчителя до навчання в школі. Ми хочемо змінити навчання через ігрову діяльність, тому що діти люблять LEGO, їм вже не буде нудно сидіти на уроках», – зазначив заступник міністра.

Візит до України Майкла Ренвіларда і Брента Хатчесона триватиме протягом 15-19 лютого. Програма візиту передбачає візити до дошкільних навчальних закладів, які є учасниками проекту, та проведення міні-тренінгу для педагогів м. Києва і тренерів з інших регіонів.

На сьогодні 118 закладів освіти Київської, Харківської, Львівської, Одеської та Дніпропетровської областей уже поринули у світ дитинства і гри з ЛЕГО. Найближчим часом для педагогів заплановане проведення серії тренінгів «Інноваційні механізми створення ігрового простору дитини».

Інформує прес-служба МОН України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *