17 лютого 2016 року в приміщенні столичного Центру науково-технічної творчості молоді «Сфера» відбулася виставка науково-дослідних проектів учнівської молоді та освітян Оболонського району «Ярмарок ідей на Оболоні». Це – свято юних науковців Оболоні та їхніх наставників.

На Ярмарку були представлені наукові ідеї школярів і педагогічних працівників Оболоні, створені для допомоги в різноманітних життєвих ситуаціях: у побуті, в організації навчання, у стосунках з довкіллям…

Учасники свята поділилися своїми ідеями облаштування школи майбутнього і сьогодення, розкрили секрети своїх хобі, показали неймовірний світ краси і натхнення, створений власноруч.

На святі були присутні заступник голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Блохов, начальник управління Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Наталія Вахнюк, начальник відділу позашкільної освіти департаменту освіти і науки, молоді та спорту міста Києва Галина Тодосова, заступник директора з наукової роботи інституту надтвердих матеріалів імені Бакуля, доктор технічних наук Олександр Бочечка.

Після заходу учням і вчителям було вручено сертифікати учасника «Ярмарку ідей на Оболоні – 2016». Цьогоріч вперше запроваджена щомісячна стипендія голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Цибульщака Олександра Леонідовича в розмірі 500 грн., яку отримав учень 10 класу СЗШ № 225 Іванченко Микола.

Інформує департамент освіти і науки КМДА