Сьогодні, 18 лютого, у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського в рамках Річної національної програми співробітництва Україна – НАТО розпочато навчання з питань внутрішнього аудиту за міжнародними стандартами “Сертифікований внутрішній аудитор”. Про це повідомляє офіційний сайт Міністерства оборони України.

Представники Міністерства оборони та Збройних сил України, а також інших державних органів навчаються здійснювати внутрішній аудит за міжнародними стандартами, розробленими Інститутом внутрішніх аудиторів, що налічує понад 180 тисяч членів у 190 країнах світу.

Захід, що проводиться за організаційної та фінансової підтримки Міністерства оборони Великої Британії, спрямований на побудову цілісності, прозорості, доброчесності та підзвітності, а також зниження корупційних ризиків в оборонних і безпекових інституціях (“Building Integrity”).

Нагадаємо, що впровадження внутрішнього аудиту в органах державного сектору є однією з обов’язкових умов для вступу в Європейський Союз і виділення допомоги від міжнародних організацій.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *