У Львівській області стартував освітній проект “Зниження дитячого травматизму від опікової травми”, в межах якого медичних працівників і батьків навчатимуть правил поведінки із запобігання опікам у дітей.

Як наголосила заступник директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак, в Україні дитяча смертність займає одне з перших місць. “Інколи дуже важко врятувати життя таких дітей, адже частою причиною цього є необережність батьків. Діти, які отримали опікову травму, ніколи не будуть здоровими, а батьки таких дітей усе життя собі докорятимуть, – зазначила Ірина Микичак. – Тому ми орієнтуємо наш проект на те, щоб навчити батьків і медичних працівників простих правил безпеки“.

_MG_5394_1455871565Керівник проекту з американської сторони, професор Гарвардського університету Геннадій Фузайлов через скайп-зв’язок розповів, що розроблені ним методики навчання впроваджуватимуться спочатку на  Львівщині, а згодом їх планують поширити на всю Україну. За його словами, у США така освітня профілактична програма розпочалася ще у 1970 році. Кількість опіків відтоді суттєво зменшилася.

Нагадаємо, цей проект реалізується департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації у співпраці з неурядовою організацією “Doctors Collaborating to Help Children, Corporation”, Гарвардським медичним університетом м. Бостон, США.

Повідомляє прес-служба Львівської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *