На Одещині відбулося урочисте вручення шкільних автобусів - r5e2140 0000010 серпня 2012 року на виконання програми Президента України Віктора Януковича, у рамках Державної цільової соціальної програми рівного доступу сільських дітей до якісної освіти «Шкільний автобус» відбулася урочиста церемонія вручення 41 шкільного автобуса відділам освіти районних державних адміністрацій Одеської області. За період дії програми ця церемонія відзначилась найбільшою поставкою автобусів до області за кошти державного бюджету.

Ключі від 41  новенького автобуса  вручив голова Одеської обласної державної адміністрації Едуард Матвійчук.

«До 1 вересня райони області отримають ще 49 автобусів за кошти обласного бюджету. Можемо відзвітувати перед Президентом Віктором Януковичем, що заснована ним Державна цільова соціальна програма «Шкільний автобус» в Одеській області  виконана. Регіональна політика розвитку освіти області й надалі буде спрямована на створення належних умов для навчання, виховання дітей, підвищення якості освіти», – заявив  Едуард Матвійчук у вітальному слові.

Звертаючись до присутніх, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Лазарєва  привітала усіх  із чудовим подарунком напередодні нового навчального року та відзначила, що реалізація державної програми «Шкільний автобус» є дієвим інструментом для здобуття дітьми  якісної освіти.

Зі словами вдячності Президенту України,  Уряду, Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України, обласній державній адміністрації  виступили  вчителі, учні та їхні батьки, пролунали пісенні композиції від художніх колективів  дітей Одещини.

На завершення  голова обласної державної адміністрації Едуард Матвійчук дав усім уже традиційну команду «По машинам!».

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *