20 лютого до малої зали Житомирської облдержадміністрації на тренувальний творчий конкурс прийшли майже 60 випускників шкіл області, які планують навчатись у Житомирському державному університеті ім.І.Франка за спеціальністю «Журналістика».

Такий вступний конкурс відповідно до вимог Міністерства освіти і науки України є додатковим іспитом для майбутніх журналістів і цього року проводитиметься вперше. Саме тому кафедра видавничої справи, редагування, основ журналістики та філології ЖДУ ім. І. Франка виступила ініціатором проведення тренувального конкурсу для одинадцятикласників.

Управління освіти та науки ОДА разом з Управлінням інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю ОДА надали організаційну підтримку в проведенні конкурсу.

Основне завдання творчого конкурсу полягало в тому, що учні повинні були відтворити інтерв’ю в довільній жанровій формі, передавши основний зміст і використавши максимальну кількість фактів із розповіді інтерв’юера.

У головній ролі виступив Володимир Костів, командир розвідувального взводу 90-го окремого аеромобільного батальйону, учасник АТО, кіборг, який пробув у полоні ворога 77 днів. Його історія – непроста, емоційна, сповнена страждань і неймовірних випробувань. Це відчули на собі і випускники, і викладачі, й організатори конкурсу.

Діти мали одну годину, щоб опрацювати інформацію, визначити жанр, написати матеріал і придумати цікавий заголовок.

Викладачі та організатори тренування під час перевірки оцінювали роботи учнів за такими критеріями: точність і повнота відтворення фактів, логічність і грамотність у викладенні тексту, заголовок.

Найкращі матеріали учасників творчого конкурсу  будуть оприлюдненні на офіційному сайті облдержадміністрації.

За матеріалами Житомирської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *