18 – 19 лютого 2016 року в Тернополі Інститут модернізації змісту освіти провів Всеукраїнський семінар у рамках Школи педагогічної майстерності «Педагогічний стартап» за участі методистів інститутів післядипломної педагогічної освіти, відповідальних за викладання предметів «Правознавство» і «Образотворче мистецтво», а також проведення конкурсу «Вчитель року» в областях України. Про це повідомляє департамент освіти і науки Тернопільської ОДА.

Досвід переможців Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015» є цікавим для учасників семінару, адже в двох із чотирьох номінацій конкурсу торік перемогли саме педагоги тернопільських загальноосвітніх навчальних закладів – учитель правознавства Тернопільської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов Тетяна Кульчицька та Галина Кізілова, учитель образотворчого мистецтва Тернопільської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 4.

Пленарне засідання, що відбувалося в перший день роботи семінару в Тернопільській спеціалізованій школі І – ІІІ ст. № 3 із поглибленим вивченням іноземних мов, із вітальним словом відкрив заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра. Із сучасним станом і перспективами подальшого розвитку освітньої галузі Тернопільщини ознайомила присутніх заступник директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Наталія Біловус. На неоціненному значенні Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» як ефективному засобі мотивування вчителів до професійної мобільності наголосила у своєму виступі завідувач сектору організації заходів Інституту модернізації змісту освіти Олена Анатоліївна Артеменко.

Головними дійовими особами Творчої майстерні сучасного вчителя стали вчителі-учасники Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2015»: Анатолій Лабунський, вчитель образотворчого мистецтва Криворізької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 120 Дніпропетровської області, лауреат Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015»; тернопільські педагоги Тетяна Кульчицька й Галина Кізілова, а також фіналісти конкурсу учитель хімії Дарахівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ст. Теребовлянського району Тернопільської області Оксана Клапків та учитель української мови і літератури Тернопільського навчально-виховного комплексу «Школа-ліцей № 6 ім. Н.Яремчука» Олександра Флешар.

Учасники семінару відвідали Збаразький замок – перлину Національного історико-архітектурного заповідника «Замки Тернопілля», а також ознайомилися із пам’ятними та історичними місцями Тернополя. Доволі продуктивною і корисною для методистів була робота семінару в навчальних закладах, «рідних» для переможців конкурсу «Учитель року – 2015». Методистам інститутів післядипломної педагогічної освіти випала нагода стати активними учасниками майстер-класу вчителя правознавства Тернопільської СШ І – ІІІ ст. № 7 Тетяни  Кульчицької та учителя образотворчого мистецтва Тернопільської ЗОШ І – ІІІ ст. № 4 Галини Кізілової. Також учасники семінару побували на уроках, що їх провели згадані педагоги, гідно оцінивши здобутки педагогів і методичних структур освітньої галузі Тернопільщини.

На завершення Всеукраїнського семінару в рамках Школи педагогічної майстерності «Педагогічний стартап» учасники зібрання продуктивно обговорили актуальні питання підготовки педагогів до роботи в сучасному інноваційному середовищі, окреслили шляхи удосконалення і поглиблення діяльності методичних та управлінських структур, спрямованої на підтримку, сприяння й мотивування до професійного зростання творчих учителів, організації та подальшого розвитку конкурсу «Вчитель року».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *