Школи міст Дніпропетровська, Павлограда та Кривого Рогу Дніпропетровської області взяли участь в Україно-Британському проекті. Більше ніж півроку 50 учителів цих шкіл удосконалювали знання англійської, вивчали нові методики викладання та переймали досвід британських колег. Усі вони отримали сертифікати Британської Ради в Україні. 

Проект проходив у 4 етапи. Під час першого британські фахівці вивчали якість викладання англійської мови в школах Дніпропетровська, Павлограда та Кривого Рогу. Спираючись на зібрану інформацію, вони розробили спеціальну програму навчання для вчителів. Під час другого та третього етапів викладачі англійської підвищували свої знання та опановували нові методики за британською програмою. Четвертий етап був спрямований на перевірку ефективності навчання. Британська рада відвідала всі школи-учасниці проекту. Вчителі отримали сертифікати Британської Ради в Україні та позитивні відгуки англійських викладачів.

На Дніпропетровщині викладачі іноземної мови також беруть участь у британському проекті «Вчителі англійської – агенти змін». Уже в лютому 2016 року в області відбудеться тренінг для вчителів англійської, в серпні 2016 року кращі відвідають Всеукраїнський тренінг у Києві.

Мовні курси не лише для педагогів. У 2015 році пройшли курси англійської майже 300 державних службовців, наступний набір планується навесні цього року. В жовтні за парти сіли бійці-учасники  антитерористичної операції, а в листопаді – переселенці з територій Донбасу і Криму. Школярі ж відпочивали в літніх таборах, де в ігровій формі вивчали англійську мову.

У Васильківському районі 800 школярів вивчатимуть англійську за найсучаснішими технологіями: за кошти, виділені з обласного бюджету, відкрили 2 лінгафонні кабінети.

Цього року на мешканців Дніпропетровщини також чекають конкурси з англійської, виставки, кінопокази.

За інформацією Департаменту освіти і науки
Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *