21 лютого 2016 року в Чернівецькій області стартував І етап національної програми вивчення та популяризації іноземних мов GoGlobal «Вчителі англійської мови – агенти змін» на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти. 

Метою першого етапу проекту, що триватиме з 21 лютого по 26 лютого 2016 р. (включно), є вдосконалення професійної майстерності вчителів англійської мови. Під час тренінгу будуть визначені найкращі кандидати для участі в тренінгу для тренерів, що відбудеться в серпні.

Загалом з 25 областей України було відібрано сім, серед яких і Чернівецька область стала учасником програми. Інститут післядипломної педагогічної освіти за підтримки департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації визначений координатором програми у Чернівецькій області. З кожного району областей-учасниць проекту було відібрано по 1 вчителю.   Загалом буде підготовлено близько 170 тренерів з англійської мови.

Довідково

Неурядова організація «GoGlobal» започаткувала рух для вивчення іноземних мов «Україна speaking». Ініціативу підтримав Президент України Петро Порошенко, підписавши Указ від 16 листопада 2015 року № 641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні». Програма «Вчителі англійської мови – агенти змін» розроблена спільними зусиллями Британської Ради та громадської ініціативи GoGlobal у рамках національної кампанії «Україна Speaking» та спрямована на покращення якості викладання англійської мови в Україні й підготовку тренерів з англійської мови, які надаватимуть методичну допомогу вчителям англійської мови в районних центрах області.

За інформацією департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *