Студента 3 курсу юридичного факультету, заслуженого майстра спорту України Сергія Фролова визнано найкращим студентом-спортсменом 2014/2015 навчального року. Переможців визначав Комітет із фізичного виховання та спорту  Міністерства освіти і науки України за результатами участі в міжнародних та всеукраїнських змаганнях у рамках Конкурсу на кращого спортсмена серед студентів вищих навчальних закладів України.

У 2016 році Сергій продовжує радувати своїх численних уболівальників спортивними досягненнями. Так, він став бронзовим призером на змаганнях у Люксембурзі «Euro Meet», бронзовим призером на 800-метрівці вільним стилем (7.58,24) та посів 3 місце на 400-метрівці вільним стилем (3.52,43) на другому етапі “Золотого туру” пам’яті Каміль Мюффа у Франції.

Крім того, нещодавно Сергій виборов ліцензію на 400-метрів вільним стилем на Літню олімпіаду – 2016, що відбудеться в серпні цього року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія). До речі, це вже друга ліцензія Сергія на Олімпіаду, раніше він виборов ліцензію на 1500 метрів вільним стилем.

Прес-центр ЗНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *