У Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця на форумі спеціалістів у сфері ІТ-технологій «Хакатон-1654», що відбувся 19 – 20 лютого, зібрались як IT-фахівці, так і маркетологи, менеджери, юристи. У кожному напрямі брали участь три команди –  загалом 58 учасників. Вони протягом 36 годин змагались за перемогу. Дев’ять експертів і менторів допомагали командам й оцінювали результати їхньої роботи.

Організаторами проекту виступили Департамент з підвищення конкурентоспроможності регіону, Харківська обласна державна адміністрація, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, Регіональний міжуніверситетський Старт-ап центр First Capital, що працює в ХНЕУ ім. С. Кузнеця, Національний аерокосмічний університет ім. Жуковського, Харківський національний університет радіоелектроніки, KarazinStartups і Громадський Союз Kharkiv IT Cluster. Основною метою заходу є розвиток середовища для технологічного бізнесу в Харківському регіоні.

Півтори доби команди учасників розробляли і виносили на розгляд суддівської колегії своє бачення реалізації поставлених завдань із використанням ІТ-технологій. Учасники «Хакатон-1654» запропонували три кейси (напрями), пов’язані з підвищенням конкурентоспроможності Харківщини і забезпеченням її сталого розвитку. Перший містив бізнес-ідеї у сфері підвищення експортного потенціалу регіону. Другий – організацію роботи міжнародних донорів і залучення допомоги для переселенців. І третій – створення систем для дистанційного навчання школярів.

Переможців «Хакатон-1654» було нагороджено грамотами та подарунками від партнерів.

За інформацією ХНЕУ ім. Семена Кузнеця

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *