У понеділок, 22 лютого, заступник міністра освіти і науки Олег Дерев’янко написав заяву про звільнення. 

Як він пояснив на своїй сторінці у Facebook, посада заради посади і статусу його не цікавить. Тож вважає, що нині може бути більш корисним для країни в громадській діяльності і соціальному підприємництві. 

Снимок

 Довідково

Дерев’янко Олег Валерійович призначений заступником міністра освіти і науки України – керівником апарату 11 березня 2015 року.

Із відзнакою закінчив Інститут міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка, аспірантуру, кандидат економічних наук.

Отримав диплом другої вищої освіти в Університеті Ворвік (The Warwick University), Велика Британія.

Працював за сумісництвом консультантом з міжнародного права у Національному космічному агентстві України; в різних галузях керував виробничими і сервісними підприємствами, інвестиційними проектами, проектами впровадження організаційних змін, створення і розвитку стартапів.

Крім того, здійснював консалтингову діяльність і проводив навчання для власників бізнесу і топ-менеджерів зі стратегічного та антикризового менеджменту, управління змінами, розвитку бізнесу, організаційного та особистісного розвитку.

Громадський і культурний діяч. Співорганізатор і учасник багатьох освітніх і культурних проектів та ініціатив. Співзасновник і член організаційного комітету Київського міжнародного музичного фестивалю і конкурсу піаністів-аматорів «Каштановий рояль», також був співавтором і співорганізатором молодіжної просвітницької ініціативи ЗС – «Спільнота свідомого спілкування».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *