Днями  відбулося відкриття відремонтованої частини гуртожитку № 4 УжНУ. Завдяки спільному проекту УжНУ та Угорського фонду підтримки при Національному банку Угорської Республіки вдалося повністю оновити частину гуртожитку, яка тепер стане взірцем справжнього модерного помешкання, в якому повинні жити студенти європейського вишу.

Привітати університет і студентів із успішним капітальним ремонтом частини гуртожитку прийшли головний радник голови Нацбанку Угорщини пан Дьордь Насваді, заступник держсекретаря Міністерства закордонних справ і зовнішньо-економічних зв’язків Угорщини Йожеф Бугайло, Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бачкаі, народний депутат України Василь Брензович, голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, голова Закарпатської облради Михайло Рівіс та інші високопосадовці.

Ректор УжНУ Володимир Смоланка привітав усіх і подякував за співпрацю у створенні європейських умов для студентів. Він сподівається, що ці комфортні умови сприятимуть і процесу навчання, і поліпшенню рівня знань майбутніх фахівців.

За словами проректора з адміністративно-господарської роботи Дмитра Сойми, капітально відремонтовано 21 блок, навіть закуплено меблі. Також зроблений ремонт ванних кімнат у блоках, встановлено нову сантехніку. Сучасний вигляд тепер має і коридор, де встановлено протипожежну сигналізацію та шість камер відеоспостереження. На кухні, оздобленій плиткою в чорно-білих тонах, є дві мийки та дві газові плити.

За словами ректора Володимира Смоланки, кошторис виконаних робіт становить 1 мільйон 300 тисяч гривень, які профінансував УжНУ, та 1 мільйон 830 тисяч грн, виділених угорською стороною. Ректор сподівається, що співпраця продовжиться, і вже цьогоріч розпочнуть ремонт частини 5-го поверху.

До речі, спільно з Угорщиною вже відремонтовано Центр гунгарології при УжНУ, створено бібліотеку для гуманітарно-природничого факультету з угорською мовою навчання, частково профінансовано перенесення бібліотеки з греко-католицької резиденції в головний корпус університету на БАМі, відкрито кабінет угорсько-української дружби на факультеті міжнародних відносин, де також невдовзі відкриють лінгафонний кабінет.

Інформує прес-служба УжНУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *