Гонорею дедалі складніше вилікувати - 13.08 гонореяПоки гонорею ще можна вилікувати, але незабаром це зміниться, запевняють американські експерти, повідомляє WebMD. Нині у лікарів є лише антибіотики цефалоспорини. Справа в тому, що гонококи, які й спричиняють захворювання, досить швидко прилаштовуються до ліків і перестають на них реагувати.

У США вже довелося переписати офіційні директиви з лікування гонореї. Замість однієї пігулки цефіксиму, тепер пацієнтам будуть робити ін’єкцію цефалоспорину і прописувати один або два оральних антибіотика (азитроміцин і доксициклін).

За тиждень після лікування доведеться повторно здати аналізи на виявлення інфекції. Якщо інфекція залишилася, то ймовірність розвитку резистентного штаму підвищується в рази. Взагалі гонорея набула резистентності до фторхінолонів дуже швидко — за останні 10 років. Нині, за словами фахівців, те саме відбувається з цефалоспоринами. Тож усе це — ще одна серйозна підстава бути обережними в статевому житті.

Для довідки: Гонорея — венерична інфекційна хвороба, запалення слизової оболонки сечостатевих органів людини; розмовною мовою – трипер. Спричиняється гонококом. Гонорея належить до найпоширеніших бактеріальних інфекцій: за даними ВООЗ щорічно у світі захворює не менш як 150 — 180 млн людей.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *