Весняні канікули в київських загальноосвітніх навчальних закладах  триватимуть з 21 до 27 березня включно, відповідно до структури 2015/2016 навчального року (лист Департаменту).

2014-05-28 at 15-53-31«Ми не збираємося скасовувати або переносити весняні канікули через тривалий карантин. Вважаємо, що їх скасування – неправильне рішення, адже діти під час карантину не відпочивали, хоч і сиділи вдома, але дистанційно працювали над навчальним матеріалом, – зазначила Олена Фіданян. – Перенесення канікул на інший місяць також не було підтримано педагогічною та батьківською громадськістю, про що свідчать результати опитування, проведеного департаментом протягом січня-лютого».

Нагадаємо, під час весняних канікул діти як завжди матимуть змістовне дозвілля і відпочинок. Усі київські заклади освіти працюватимуть у режимі канікулярного часу: діятимуть гуртки, спортивні секції, клуби за інтересами та інші творчі об’єднання.

Крім того, під час відпочинку учні столиці матимуть можливість узяти участь у різноманітних районних і міських масових заходах, серед яких: концерти, фестивалі, спортивні змагання, конкурси ерудитів, вікторини, творчі вечори, зустрічі, екологічні, природоохоронні акції, виставки образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва, народних ремесел і науково-технічної творчості.

Інформує департамент освіти і науки КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *