У Військовій академії м. Одеси курсанти складають іспити з фахових дисциплін і фізичної підготовки, захищають дипломні та магістерські роботи, а вже на початку березня розпочнуть офіцерську службу. Про це повідомляє сайт Міністерства оборони України.

23 лютого майбутні лейтенанти демонстрували навички з фізичних нормативів за п’ятьма вправами: на спритність – рукопашний бій, на силу – підтягування на перекладині, на швидкість – біг на 100 метрів і на витривалість – біг на 3 км і біг 6 разів по 100 метрів зі зброєю.

Голова екзаменаційної комісії – командувач Високомобільних десантних військ Збройних сил України генерал-майор Михайло Забродський звернув увагу на високий рівень фізичної підготовки курсантів, їхню жагу до перемоги, а також дух взаємопідтримки, що панує в колективі.

Значна частина державних іспитів проводиться на полігоні, де випускники демонструють здобуті за час навчання знання та досвід в управлінні діями підрозділів, тактиці, вогневій, спеціальній та інших видах підготовки. А комплексний державний екзамен майбутні офіцери складають в умовах, максимально наближених до реалій бойових дій. Курсантам, які діють у ролі командирів підрозділів, доводиться швидко орієнтуватися у змінах обстановки та виявляти нешаблонний підхід у прийнятті рішень.

У полі представники командування бойових частин Збройних сил України, які входять до Державної екзаменаційної комісії, передають свій унікальний досвід управління підрозділами в бою майбутнім офіцерам, які уже найближчим часом приймуть у своє підпорядкування особовий склад і долучаться до виконання завдань за призначенням.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *