Черкаські студенти будуть проходити практику з подальшим працевлаштуванням на підприємствах столиці завдяки створеному кластеру легкої промисловості. 

«До кластеру увійшло п’ять великих підприємств легкої промисловості та два вищих навчальні заклади. Ініціатором створення кластеру став партнер Черкаського державного бізнес-коледжу – Київський національний університет технологій та дизайну, завдяки співпраці з яким молоді черкащани уже мають можливість отримати вищу освіту та диплом столичного ВНЗ, не виїздивши з Черкас», – зазначив директор Черкаського державного бізнес-коледжу Олег Куклін.

zasidannya-klasteru-24.02.16.9cc9b7bf3438cab9d2b18d210cc1e81a7134

Днями відбулось перше засідання кластеру легкої промисловості, під час якого було досягнуто домовленостей про співпрацю підприємств-учасників кластеру. А саме – про реалізацію інноваційних розробок київського університету та черкаського коледжу на виробничих потужностях підприємств. Цьогоріч також планується узгодити можливість проходження черкаськими студентами практики на столичних підприємствах із перспективами їх подальшого працевлаштування.

Слід зазначити, що у 2015 році Черкаський державний бізнес-коледж і Київський національний університет технологій та дизайну підписали угоду про співпрацю, відповідно до якої черкаські студенти, навчаючись за програмою столичного університету, отримують дипломи столичного вищого навчального закладу. У грудні 2015 року був створений кластер легкої промисловості, до складу якого увійшли вищі навчальні заклади та столичні підприємства легкої промисловості.

За інформацією Черкаського державного бізнес-коледжу

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *