Щоб віддати належну шану мужнім учасникам Революції Гідності у День Героїв Небесної сотні на факультетах Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулися тематичні заходи.

Студенти історичного факультету підготували експозицію «На лінії вогню», матеріали якої інформували про події, що сколихнули весь світ. Розділи виставки «Хронологія Революції гідності», «Символи» Євромайдану», «Музика Майдану» тощо нагадали відвідувачам про хід буремних подій на Майдані Незалежності у грудні 2013-го – лютому 2014-го. За словами куратора 22-ї групи історичного факультету Ігора Опацького, мета цієї виставки – віддати шану учасникам Революції Гідності, вкотре згадати вир революційних подій, ідеали, за які боролися громадяни і за які вмирали. Над експозицією розміщувалася репродукція картини Олександра Мельника «Бачу справи твої, людино», яка, за словами організаторів, символізує нашу відповідальність перед Героями Небесної сотні.

На факультеті іноземних мов за ініціативи студентського самоврядування відбувся віче-реквієм – скорботний пам’ятний захід за полеглими учасниками Революції Гідності, які самовіддано захищали ідеали демократії, відстоювали права і свободи людини, європейський вибір українців. У рамках тематичного кінолекторію на факультеті дошкільної і корекційної освіти та виховної години на факультеті професійної і технологічної освіти студенти та викладачі переглядали моторошні документальні кадри, відзначили подвиги Героїв Черкаського краю: Горошишина Максима, Пасхаліна Юрія, Смолинського Віталія, Чернеця Віктора, Паращука Юрія. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Героїв – сміливих та самовідданих дочок і синів України, які загинули від куль снайперів на Майдані Незалежності в лютому 2014 року, учасників антитерористичної операції, які полягли за суверенність нашої держави, захищаючи східні кордони від підступного ворога… Вічна слава Героям!

Центр культури і дозвілля “Гаудеамус”
УДПУ імені Павла Тичини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *