20 – 21 лютого у Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова відбувся тренінг для представників органів студентського самоврядування та активних студентів Харківської області.

На тренінгу були присутні більше 80 представників студентського самоврядування Харківщини. Тренінг проводили за ініціативи Міністерства освіти і науки України спільно з провідними молодіжними студентськими організаціями.

Метою тренінгів є створення у вищих навчальних закладах України самодостатнього та дієвого студентського самоврядування, а також надання практичних навичок щодо участі студентів у вдосконалені організації навчального процесу, реалізації студентських проектів, створення студентських медіа, а також участі студентів у забезпеченні прозорості діяльності вищих навчальних закладів і боротьбі з корупцією.

Відкриття тренінгу розпочалося з хвилини мовчання за загиблими Героями Небесної сотні, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, європейське майбутнє України під час Революції Гідності.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *