23 лютого 2016 року в столичному аеропорту «Бориспіль» зустрічали Олімпійську збірну України, що повернулася з ІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор. Зимові ігри відбувалися в норвезькому Ліллехаммері 12 – 21 лютого.

На іграх наші спортсмени продемонстрували високу майстерність. В активі юних українців три нагороди.

У гонитві переслідування «золото» біатлоністки Христини Дмитренко стало першою медаллю найвищого ґатунку для України на зимових Юнацьких Олімпійських іграх.

Срібну нагороду нашій країні приніс наймолодший спортсмен олімпійської збірної Іван Шмуратко, який у змішаних командних змаганнях із фігурного катання з товаришами по команді посів друге місце.

«Бронза» сноубордистки Дарини Кириченко в змаганнях змішаних команд – це перший здобуток в історії українського сноубордингу на найпрестижнішому спортивному форумі світу.

Слід зазначити, що наші юні олімпійці у величезній конкуренції з найкращими атлетами світу зуміли потрапити до топ-10 у біатлоні, сноубордингу, фігурному катанні, лижному двоборстві, санному спорті, лижних гонках, скелетоні.

23 українці представляли нашу країну на найпрестижніших змаганнях у 9-ти видах спорту: біатлоні, лижному двоборстві, фігурному катанні, санному спорті, стрибках на лижах із трампліну, лижних гонках, гірськолижному спорті, сноубордингу та скелетоні.

Загалом 1 100 атлетів з 71 країни світу віком від 14 до 18 років протягом 10 днів розіграли 70 комплектів нагород в усіх традиційних 15 зимових дисциплінах.

Довідково

У 2008 році Міжнародний Олімпійський Комітет ухвалив історичне рішення – започаткувати проведення літніх та зимових Юнацьких Олімпійських ігор (ЮОІ). У 2010 році в Сінгапурі відбулись I літні ЮОІ, а у 2012 в Інсбруку – зимові ЮОІ.

На I зимових Юнацьких Олімпійських іграх 2012 року в Інсбруку (Австрія) спортсмени України здобули три срібні медалі: у фігурному катанні – Олександра Назарова та Максим Нікітін (танці на льоду), Ярослав Паніот (одиночне катання) та у шорт-треку Марія Долгополова.

За інформацією Комітету
з фізичного виховання та спорту
МОН України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *