Учень 10-А класу  СЗШ № 9 Оболонського району м. Києва Бутенко Євген став переможцем двох  Всеукраїнських наукових конкурсів  – конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму та конкурсу «Іntel-Eko Україна-2016».

Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму відбувся  9-11 лютого 2016 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді за підтримки Національної академії наук України. За проект «Спосіб візуалізації та оцінки поліферативної активності клітин лінії К562 за допомогою флуоресцентних карбонових наноточок», представлений у категорії «Біологія», Євген посів І місце й отримав можливість представляти свою роботу на загальнодержавній виставці винахідників і раціоналізаторів, що відбудеться у квітні 2016 року.

Всеукраїнський конкурс «Іntel-Eko Україна 2016»  відбувся 16 – 19 лютого 2016 року в Києві у стінах славетного НКММК «Мистецький Арсенал». За результатами суперфіналу та згідно з рішенням наукового журі конкурсу «Intel-Еко Україна 2016» Бутенко Євген, який посів ІІ місце у категорії «Біологія», представлятиме Україну на фіналі Міжнародного конкурсу INTEL ISEF 2016, що відбудеться  з 8 по 13 травня 2016 року в м. Фінікс (штат Аризона, США).

Науковий керівник учня  – Світлана Кучук, вчитель біології, директор СЗШ  № 9.

Інформує прес-служба департаменту освіти і науки КМДА