Днями в дошкільному навчальному закладі № 747 Святошинського району м. Києва з інклюзивною групою, яку відвідують діти із синдромом Дауна, аутизмом та затримкою психічного розвитку, було проведено Тиждень інклюзії.

Упродовж тижня до дітей інклюзивної групи приходили в гості вихованці інших груп закладу. Було проведено майстер-класи, показано лялькову виставу, організовано музичну розвагу тощо.

Маленьким вихованцям інклюзивної групи особливо запам’яталося виготовлення іграшки, а саме українського оберегу – ляльки-мотанки. Кожна дитина зробила для себе на згадку ляльку-оберіг.

Під час майстер-класу з виготовлення колажу на екологічну тему дітям сподобалось працювати з фарбами, малювати спонжиками та пензликами. Також маленькі художники могли малювати долоньками, залюбки обираючи колір фарби.

19548Багато чудових вражень отримали вихованці під час майстер-класу з виготовлення піраміди дружби, а шквал позитивних емоцій викликав у дітей перегляд лялькової вистави «Півник та двоє мишенят».

Разом із вихованцями середньої групи малюки з особливими освітніми  потребами висадили цибулю, і тепер кожного ранку вони за нею спостерігатимуть.

19547На завершення Тижня інклюзії малечу чекав сюрприз від найстарших вихованців ДНЗ № 747 – музична розвага. Діти старшої групи подарували справжнє свято для своїх молодших друзів.

Спостерігаючи за усмішками дітей, за їхніми щасливими очима, за радісними обличчями, ми розуміємо, що наша робота не минула марно. Виховання в інклюзивних групах дає всім дітям найголовніше – розуміння того, що вони не самотні, що їх люблять, розуміють, що їм завжди допоможуть, їх завжди підтримають.

Інформує прес-служба департаменту освіти і науки КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *