17 лютого Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про призначення грантів Президента України для обдарованої молоді на 2016 рік». Відповідно до нього, для реалізації значущих творчих проектів у соціальній і гуманітарній сферах призначено 13 грантів.

Серед їх володарів і голова наукового товариства студентів (слухачів), аспірантів, докторантів і молодих вчених СумДУ Михайло Оприско. Він виборов грант для реалізації проекту «Толерантність починається з мене», сума якого 67 тисяч 800 гривень.

Проект спрямований на вирішення проблеми формування норм толерантної поведінки серед представників різних націй, налагодження ефективного діалогу між українськими та іноземними студентськими лідерами шляхом проведення публічних заходів, спільних тренінгів між лідерами студентських організацій і лідерами земляцтв іноземних студентів м. Суми. Також на меті – створення роз’яснювального медіапродукту для уникнення проблем на міжнаціональному підґрунті. У планах – реалізувати проект уже цієї осені.

Інформує прес-служба Сумського ДУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *